Lampskulpturer
Asterias Rubens lampskulptur
Regular price
1 995 kr
Inkl moms
Shipping calculated at checkout.
Lampskulpturens höjd inklusive medföljande ljuskälla: 62 cm. Höjd utan ljuskälla: 41 cm. Fotens diameter: 15,5 cm. Vit slät E27-lamphållare. Vit sladd med strömbrytare.
CE-märkt.
Droppformad dimbar LED-ljuskälla ingår. 240x130 mm. 4W, 135 lm, 2000K
Alla Retrofruns lampskulpturer är unika och tillverkas endast i ett exemplar. De är signerade och numrerade.